18 - 20. okt. 201945. Rally Košice foto, video

20 - 21. sept. 201911. Rallye Veľký Krtíš foto, video

30-31. aug 20193. DeutschMann Rallye Trebišov» foto, video

5-6. júl 201925. Rally Prešov » foto

Registácia - IX. Vlachovská jazda zručnosti 2020

Kategória:
   
 

Odoslaním formulára súhlasím v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, aby Vlachovo Motorsport Team spracoval moje osobné údaje podľa právnych predpisov uvedených v GDPR dokumumente.

Kategórie:

  • A – osobné vozidlá s poháňanou prednou nápravou
  • B – osobné vozidlá s poháňanou zadnou nápravou
  • C – osobné vozidlá s pohonom všetkých štyroch kolies 4x4
  • S – športovo upravené vozidlá (so športovým EČV alebo vozidlá s bezpečnostným rámom)
  • Z – ženy bez rozdielu pohonu vozidla
  • J – junior – mladistvý od 15 do 18 rokov
  • X Buggy – terénne a športové buginy (s bezpečnostným rámom) bez rozdielu pohonu vozidla

Podmienky účasti:

Podujatia sa môžu zúčastniť posádky, ktorých jazdec je držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B a spolujazdec je osoba staršia ako 16 rokov. Spolujazdec nie je povinný.

Do kategórie J – junior - súťažiaci vo veku od 15 do 18 rokov rokov, ktorí niesu držiteľmi vodičského oprávnenia. Spolujazdcom musí byť zákonný zástupca súťažiaceho, ktorý zodpovedá za mladistvého a je držiteľom vodičského oprávnenia skupiny "B".

Každý, kto sa chce ako súťažiaci zúčastniť jazdy zručnosti, musí sa prihlásiť u organizátora tým, že vyplní prihlášku a uhradí účastnícky poplatok, ktorý je stanovený jednotne vo výške 23,- € za posádku (v cene štartovného je zahrnuté občerstvenie – 1x guláš).
Prihlásiť sa je možné prostredníctvom internetovej stránky na adrese: www.vms-rally.sk a to do 6.2.2020, alebo osobne v deň podujatia počas registrácie ale len v prípade ak nebude dovtedy naplnený maximálny počet posádok.

Maximálny počet prihlásených je: 50 posádok.

Prihlásiť sa môžu vozidlá sériové alebo športovo upravené (so športovým EČV alebo vozidlá s bezpečnostným rámom). A taktiež vozidlá bez TP a EČV, ale len v tom prípade, ak si zabezpečia presun vozidla po štátnej ceste.

«- Späť na Vlachovskú jazdu zručnosti 2020

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design