18 - 20. okt. 201945. Rally Košice foto, video

20 - 21. sept. 201911. Rallye Veľký Krtíš foto, video

30-31. aug 20193. DeutschMann Rallye Trebišov» foto, video

5-6. júl 201925. Rally Prešov » foto

25. Rally Prešov 2019

Prvým podujatím pre Vlachovo Motorsport Team v sezóne 2019 bol 25. ročník Rally Prešov, ktorý sa konal v netradičnom letnom termíne 5-6. Júl 2019. V zozname prihlásených nechýbala ani Vlachovská posádka v zložení Marek Adami - Miloš Gallo s vozidlom Honda Civic V-Tec .

Členovia teamu pripravoval svoju súťažnú techniku pre aktuálnu sezónu počas celej zimnej prestávky. Nespočetné hodiny venovali najmä oprave motora a podvozku po predchádzajúcej sezóne. Ako to už ale v motoršporte býva, technika odmietne poslušnosť práve v tom najdôležitejšom momente. A práve takýto scenár čakal v Prešove na team z pod Stromíša.

"Ešte pred samotným pretekom fungovalo všetko v poriadku, až na príjazde k prvej rýchlostnej skúške Kokošovce sa nám začal prehrievať motor. Na štarte rýchlostnej skúšky sme stihli skontrolovať elektroniku chladenia a dali sme ihneď info do servisu načo sa majú mechanici pripraviť . Motor sa ani po odštartovaní neschladil a tak sme museli vypustiť prvú sekciu súťažného dňa " skonštatoval mrzuto Marek Adami.

V 30 minútovom servise pred druhou sekciou sa mechanikom podarilo čiastočne poruchu chladenia odstrániť avšak motor sa vo výkone prehrieval aj naďalej a tak sa posádka rozhodla neriskovať poškodenie motora a pretek v Prešove dokončila už iba voľným prejazdom.

Aj takéto nepríjemné chvíle patria k motor športu, keďže technika vie byt veľa krát nevyspytateľná. "Samozrejme sezóna pre nás iba začala a do bojov o ďalšie body sa zapojíme na najbližšom podujatí v Trebišove, ktorý sa uskutoční v auguste. Ďakujeme našim partnerom za prejavenú podporu." dodal na záver Ing. Ľuboš Gál.


Fotogaléria z 25. Rally Prešov 2019

Foto ©:Jozef Pisch

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design