15-17. október 202147. Rally Košice foto, video

28-30. máj 202148. Rallye Tatry foto, video

19-21. mar 20212. Rally SlovakiaRing» foto

18-19. júl 2020Steelvent Salgó Rally » fotoNajbližšie podujatie: ...

HONKA IV. Rally Lubeník 2012

V poradí tretie podujatie tohtoročnej sezóny DMACK Tyres Rally 2012 sa konalo 29.-30. júna v Lubeníku pod názvom HONKA IV. Rally Lubeník 2012. Krásne a veľmi horúce počasie pritiahlo k tratiam nespočetné množstvo divákov a fanúšikov motoristického športu.

Na štart preteku sa postavilo celkovo 78 súťažných vozidiel. Pre posádku VMS Rally Teamu sa toto podujatie nezačalo dobre. Teplota ovzdušia v poobedňajších hodinách kedy štartovalo pole Slovenského Rally pohára dosahovala vyše 35 C, čo priamo ovplyvnilo výkon techniky VMS posádky Elexa - Adami „ Hneď po štarte do prvej rýchlostnej skúšky sme pocítili slabý ťah motora, ktorý bol spôsobený hlavne jeho vysokou teplotou. Chladenie motora ako aj kúrenie bežalo naplno avšak ani to nám nepomohlo odstrániť problém s vysokou teplotou a slabým výkonom motora ” hovorí J. Elexa.

V poslednej rýchlostnej skúške sa posádka ešte snažila zabojovať hlavne na nebezpečnom zjazde dole PEKLOM ale ani 15 sekundové zlepšenie času na tejto RS neprinieslo zmenu v poradí.

Pre posádku VMS Rally Teamu toto podujatie nevyšlo celkom podľa očakávaní ale už teraz sa teší na ďalšie podujatie, ktoré sa uskutoční už o 3 týždne 27.-28. júla v okolí Popradu pod názvom Rally Tatry 2012.

VMS Rally Team


Výsledky - SRP HONKA IV. Rally Lubeník 2012


Fotogaléria - HONKA IV. Rally Lubeník 2012

Foto: Rally-sports.sk, mediaracing.sk, Vladimír Václavík - Vladofoto.eu, , srtmotorsport.sk

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design