15-16. spet. 20232. Rallye Dobšiná foto a video ,

25-27. máj 202350. Slovakia Rallye Tatry foto, video

26-29. máj 2023Rally Maad Sečovce video ,

Najbližšie podujatie: 11. Rally Liptov

Stolnotenisový turnaj - VMS Cup 2010

Valentínsky víkend vo Vlachove patril športovému podujatiu organizovanému občianskym združením Vlachovo Motorsport Team pod názvom VMS Cup 2010.

Jednalo sa o stolnotenisový turnaj konaný v kultúrnom dome vo Vlachove dňa 14.2.2010. Registrácia začala o 9:00, následne sa prešlo k losovaniu súťažiacich ktorý boli priradený do skupín rozdelených v kategóriách muži, ženy a deti.

V kategórii muži obsadenej 16 súťažiacimi sa na 3. mieste umiestnil Z. Bolaček, 2. miesto si vybojoval M. Hronec a absolútnym víťazom
sa stal M. Ondrejčík.

Do kategórie žien sa prihlásili tri súťažiace z ktorých na 3. mieste skončila E. Adamiová, 2. miesto obsadila S. Mlynárová a napokon víťazkou sa stala E. Kolesárová.

Kategóriu deti tvorilo 8 súťažiacich kde na 3. mieste sa umiestnila N. Hroncová, 2. miesto získal D. Babič a 1. miesto patrilo
zaslúžene R. Kováčovi.

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.