15-16. spet. 20232. Rallye Dobšiná foto a video ,

25-27. máj 202350. Slovakia Rallye Tatry foto, video

26-29. máj 2023Rally Maad Sečovce video ,

Najbližšie podujatie: 11. Rally Liptov

VMS Cup 2011 - Stolnotenisový turnaj

Druhý ročník stolnotenisového turnaja sa konal 13. februára 2011 v kultúrnom dome vo Vlachove. Jeho organizátorom bolo občianske združenie Vlachovo Motorsport Team.

Športového podujatia sa zúčastnilo celkovo 18 sútažiacich, rozdelených do 3 skupín: muži, ženy a juniori.

V skupine juniorov si najlepšie počínala Nikoleta Hroncová, na druhom mieste sa umestnila Silvia Švecová a tretie miesto obsadil Riško

Skupinu žien obhájila minuloročná víťazka Eva Kolesárova, na druhom mieste sa umiestnila Patrícia Gálová a tretie miesto patrilo Ľudmile Hajdúkovej.

V najpočetnejšej skupine mužov po dlhom boji zvíťazil Zolo Bolaček, ktorý vo finále zvíťazil nad Marekom Adamim a cenu za tretie miesto si domov odniesol Miroslav Ondrejčík.

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.